Styrelse

BRF Skogskarlens officiella adress, dit all post skickas är:

BRF Skogskarlen
c/o Åkesson
Bäckaskiftsvägen 29
122 42 Enskede

BRF Skogskarlens organisationsnummer är: 769607-8653

Ordinarie styrelseledamöter   – valda på stämman 2021.

ingmar Åkesson

Ingmar Åkesson, ordförande (omvald på 1 år, 2021)
Ordförande för åttonde året, ekonomi, lokalförädling, projektansvarig.
Bäckaskiftsvägen 29
Telefon 0709-90 91 69
ingmar@skogskarlen.se

Presentation Ingmar Å

Birgitta Skagerfält – vice ordförande (omvald för 2 år, 2021)
Vice ordförande,  deltar i elöversynsprojekten, kontaktperson för våra hyresgäster och för andrahandsuthyrning.
Bäckaskiftsvägen 15
birgitta@skogskarlen.se

Jennifer Solberg – omvald 1 år 2021
Utemiljö, portinfo, renhållning och tvättstugor.
Bäckaskiftsvägen 13
jennifer@skogskarlen.se

Anna Sofi Dahlberg – omvald 1 år, 2021
Sekreterare, hemsida och utemiljö.
Bäckaskiftsvägen 23
annasofi@skogskarlen.se

Doris Dufborg – omvald 2 år, 2020
Förråd, hemsida, trädgård och utemiljö
Bäckaskiftsvägen 21
doris@skogskarlen.se

Suppleanter

Gisela Montero – omval 1 år, 2021
Avtalsansvarig.
Bäckaskiftsvägen 9
gisela@skogskarlen.se

Anton Liovin – vald 1 år, 2021
Bäckaskiftsvägen 19
anton@skogskarlen.se